O FIRMIE

Firma powstała z myślą o spełnieniu oczekiwań klientów, którzy cenią sobie komfort i idealne dostosowanie swojego domu, do własnych potrzeb i upodobań. Proces aranżowania wnętrz jest dla nas, za każdym razem wyzwaniem, które mamy możliwość zwieńczyć zaprezentowaniem przestrzeni nie tylko spełniającej wymogi funkcjonalne i estetyczne, ale również osobiste preferencje inwestora. Pomieszczenia zaprojektowane w zgodzie z osobowością, zapewniające poczucie komfortu i spełniające oczekiwania klienta sprawiają, że stają się one dla niego miejscem całkowicie osobistym,w którym możliwy jest efektywny wypoczynek bądź kreatywna praca.

rsz_living-room-2583032_1280
rsz_home-663234_1280_1

Codzienne życie toczy się w obrębie różnych przestrzeni, które posiadają istotne oddziaływanie na nasze samopoczucie, kreatywność, odpoczynek czy koncentrację. Wnętrza powinny być zaaranżowane zgodnie ze swoim przeznaczeniem, jak również „uszyte na miarę” indywidualnie dla każdego klienta tak, aby ostateczny  efekt był dopasowany w każdym detalu.

Nasze zaangażowanie w realizowany projekt pozostaje takie samo niezależnie od tego, jakiego zakresu i rozmiaru dotyczy. Mamy świadomość jak ważna, dla inwestorów jest aranżacja przestrzeni, którą powierzają nam do zaprojektowania. W swojej pracy koncentrujemy się na wielu elementach, które połączone ze sobą tworzą spójną i harmonijną całość. Gdy podejmujemy się zaprojektowania przestrzeni mieszkalnej podstawowym kierunkiem naszej pracy są preferencje, gusta domowników oraz założenia budżetowe całej inwestycji. Natomiast w przypadku projektowania przestrzeni komercyjnej skupiamy się na elemencie, który umożliwi silniejsze przykucie uwagi odpowiedniej grupy docelowych klientów inwestora. Z dużą dokładnością planujemy układ przestrzenny tak, aby był w pełni funkcjonalny i ergonomiczny, a w czasie nadawania powierzchniom walorów estetycznych dbamy o uzupełnienie ich indywidualnym charakterem i świeżością.

Wyróżnia nas pasja i miłość do wykonywanego zawodu, która jest nieodmienna, silnie widoczna w naszej pracy i realizacjach. Jednocześnie jesteśmy elastyczni i nie boimy się nowych wyzwań, z zapałem podejmując się nawet najbardziej wymagających projektów, gdyż każdy z nich jest wyzwaniem, któremu możemy sprostać by stać się jeszcze lepszymi i mieć możliwość czerpania satysfakcji z zadowolenia Klientów.

Nieustannie poszukujemy możliwości rozwoju, dokształcania się i zdobywania wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań i trendów w budownictwie. Aktywnie bierzemy udział w szkoleniach zarówno polskich jak i zagranicznych, aby zapewnić Klientom aktualny design oraz najnowsze technologie. Z chęcią podejmujemy się aranżacji przestrzeni zarówno na terenie Polski jak i poza jej granicami. Jesteśmy otwarci na Klienta i jego potrzeby, stawiamy na zaufanie, doświadczenie i pełen profesjonalizm.

Serdecznie zapraszam do współpracy

Monika Partycka